SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Młodzieżowa Liga Mistrzów. Polski gwiazdor Borussii ustrzelił Legię

Młodzieżowa Liga Mistrzów. Polski gwiazdor Borussii ustrzelił Legię

14.09.2016, godz. 17:58
Liga Mistrzów
Liga Mistrzów foto: internet

Mecz młodzieżowej Ligi Mistrzów Legia Warszawa - Borussia Dortmund mógł być małą zapowiedzią tego, co czeka nas o godz. 20:45. Piłkarze drużyny wicemistrza Niemiec spokojnie wygrali 2:0. Jedną z bramek strzelił polski gwiazdor młodzieżowej drużyny Borussii - David Kopacz.

Legia grała z Borussią na stadionie w Ząbkach. Już po 10 minutach musiała gonić wynik, bo bramkę dla gości zdobył Jonas Arweiler. Chwilę później gra w piłkę zeszła na drugi plan, bowiem makabrycznej kontuzji doznał Dario Scuderi z Borussii. Jego noga złamała się jak zapałka! Zdjęcia z tego tragicznego wydarzenia można obejrzeć TUTAJ.

Drugiego i jak się okazało ostatniego w tym meczu gola strzelił dla młodzieżowej drużyny wicemistrza Niemiec polski gwiazdor - David Kopacz. Duży, negatywny udział przy tym trafieniu miał jeden z piłkarzy Legii, dlatego niektóre źródła zaliczają tę bramkę, jako samobójczą. W każdym razie warto odnotować, że Polak tuż po wejściu na boisko potrafił pokazać się z dobrej strony i potwierdzić, że jest wielkim talentem. Wszyscy trenerzy młodzieżowej Borussii są zdania, że Kopacz zrobi zawrotną karierę.

Młodzieżowa LM:

Legia Warszawa - Borussia Dortmund 0:2 (0:1)
Bramki: Arweiler 10, Kopacz 68

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: