SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Zmarł kibic Legii, który przez poważną chorobę nie doczekał Ligi Mistrzów

Zmarł kibic Legii, który przez poważną chorobę nie doczekał Ligi Mistrzów

13.09.2016, godz. 15:08
Kibice Legii Warszawa
foto: EAST NEWS

Tragiczne wieści przed meczem Legii z Borussią Dortmund w Lidze Mistrzów. W warszawskim szpitalu zmarł walczący z nowotworem kibic mistrzów Polski. Jego największym pragnieniem, było zobaczenie ukochanej drużyny w elitarnych rozgrywkach. O panu Tomaszu pamiętał m.in. prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Pan Tomasz urodził się w 1961 roku. Z wykształcenia był historykiem. Zawsze był wierny jednym barwom - legijnym. - Fanatyk Legii, Rzuć sza(L)ik na mój grób!!! - pisał na Twitterze. Ukrywał się za nickiem "Mam (L) w DNA". - Jestem ciężko chory na raka w szpitalu na Płockiej! Ja zawsze marzyłem, żeby Legia zagrala w LM! Może przed śmiercią zobaczę! - pisał w sierpniu. Niestety najważniejszy mecz życia przegrał. Kondolencje złożył nawet prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Kibice przy Łazienkowskiej z pewnością oddadzą mu hołd podczas środowego meczu z Borussią Dortmund. Pan Tomasz obejrzy go już z góry.

Źródło: Super Express TV
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: