SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Obrońca Atletico i Czarnogóry: Lewandowski to kompletny zawodnik

Obrońca Atletico i Czarnogóry: Lewandowski to kompletny zawodnik

23.09.2016, godz. 16:51
Stefan Savić
Stefan Savić foto: EAST NEWS

Stefan Savić, obrońca Atletico Madryt i reprezentacji Czarnogóry, z pewnością nie cieszy się na liczne spotkania z Robertem Lewandowskim. Uważa, że Polak jest najtrudniejszym napastnikiem na świecie do upilnowania. Obaj panowie będą ze sobą walczyć w Lidze Mistrzów oraz w eliminacjach do MŚ w Rosji.

Stefan Savić udzielił wywiadu gazecie "Vijesti", w którym przede wszystkim komentował swoje najbliższe spotkania z Robertem Lewandowskim. Już w przyszłym tygodniu, Bayern przyjedzie do Madrytu na mecz z Atletico w Lidze Mistrzów. Później trzeba będzie rozegrać rewanż w Niemczech, ale to nie koniec. Czarnogórski obrońca i polski napastnik jeszcze dwukrotnie spotkają się przy okazji grupowej rywalizacji w eliminacjach do mundialu w Rosji. Savić doskonale zna klasę "Lewego" i wie, że rywalizacja z nim to ogromne wyzwanie. - Robert Lewandowski to najgroźniejszy piłkarz, przeciwko któremu dotychczas grałem. Jest kompletnym zawodnikiem - wysoki, szybki, doskonały technicznie. Same pozytywy - mówił obrońca Atletico, który liczy na to, że jego drużyna znów okaże się lepsza od Bayernu w Lidze Mistrzów. W poprzedniej edycji "Rojiblancos" wyeliminowali mistrzów Niemiec w półfinale.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: