Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Piękna modelka z Izraela dumna z bohatera Barcelony [ZDJĘCIA]

Piękna modelka z Izraela dumna z bohatera Barcelony [ZDJĘCIA]

10.03.2017, godz. 10:14
Coral Simanovich, dziewczyna Sergiego Roberto

Środowy wieczór Sergi Roberto będzie wspominał do końca życia. 25-letni Hiszpan strzelił decydującą o awansie Barcelony bramkę w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów z PSG i został prawdziwym bohaterem całej Katalonii. A dumna ze swojego chłopaka była przepiękna Coral Simanovich, modelka z Izraela, która przed trzema laty skradła jego serce.

To był niesamowity mecz. Barcelona przez pełne 90 minut musiała gonić wynik i odrabiać straty w starciu z PSG, ale ostatecznie dopięła swego. A decydującego o awansie do ćwierćfinału gola zdobył ten, po którym najmniej się tego spodziewano. Sergi Roberto w tym spotkaniu wyjątkowo nie grał w pierwszym składzie, ale i tak został bohaterem. Pojawił się na murawie w drugiej połowie i w 95. minucie doprowadził do szału radości całą Katalonię.

Po końcowym gwizdku nie krył radości, podobnie zresztą jak jego piękna dziewczyna - Coral Simanovich. Niezwykle atrakcyjna modelka z Izraela na swoim profilu na Instagramie udostępniła zdjęcie Roberto w momencie zdobywania decydującego gola i podpisała je: "Historia. To jest mój bohater".

Oboje tworzą bardzo zgraną parę już od trzech lat. On - grający w jednym z największych klubów na świecie. Ona - robiąca karierę w modelingu. I trzeba przyznać, że razem wyglądają naprawdę świetnie!

History this is my HERO

Post udostępniony przez Coral Simanovich (@coralsimanovich) 8 Mar, 2017 o 3:12 PST

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora