SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Pokaz CHAMSTWA Cristiano Ronaldo! Gwiazdor zdeptał Michała Pazdana

Pokaz CHAMSTWA Cristiano Ronaldo! Gwiazdor zdeptał Michała Pazdana

03.11.2016, godz. 08:47
Cristiano Ronaldo zdeptał Michała Pazdana
foto: 101greatgoals.com

Cristiano Ronaldo to idealny przykład na to, jak w kilka godzin może zmienić się człowiek. Jeszcze w środę koło południa CR7 pokazał wielką klasę i spotkał się z chłopakiem z Polski, któremu kiedyś uratował życie. Kilka godzin później podczas meczu Legia Warszawa - Real Madryt nie szło mu zbytnio i postanowił wyładować swoją frustrację na Michale Pazdanie, którego po prostu zdeptał!

Cristiano Ronaldo i jego koledzy z Realu Madryt przylecieli do Polski we wtorek. Wieczorem "Królewscy" odbyli lekki trening na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej, a w środę do popołudnia dostali czas wolny. Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie postanowił spożytkować go na spotkanie z chłopakiem z Polski, któremu kiedyś uratował życie. Fan obudził się ze śpiączki po jednym z goli Cristiano, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Kilka godzin później Ronaldo miał w pojedynkę rozprawić się z Legią Warszawa i dobić do granicy stu goli w europejskich rozgrywkach. Przed pierwszym gwizdkiem arbitra w stolicy Polski CR7 miał na koncie dziewięćdziesiąt osiem bramek. Jak się okazało rywalizacja z podopiecznymi Jacka Magiery nie była dla "Królewskich" spacerkiem i obrońcy trofeum zdołali tylko zremisować nad Wisłą 3:3. Sam Ronaldo zagrał bardzo słaby mecz i został znowu wyłączony z gry przez Michała Pazdana. Podobnie było na Euro 2016, gdy "Pazdek" nie dał rozwinąć skrzydeł gwieździe w meczu Polska - Portugalia. Piłkarz Realu wczoraj nie wytrzymał i w pewnym momencie po prostu zdeptał stopera Legii. Całe zdarzenie uszło uwadze sędziego, choć mocno protestował Arkadiusz Malarz, który widział wszystko jak na dłoni. Ostatecznie Cristiano Ronaldo kartki nie ujrzał, a czy na Pazdana stanął celowo raczej nigdy się nie wyjaśni.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: