SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna liga mistrzów Polacy przeciw Legii Warszawa. Chcą zamknięcia stadionu na mecz z Realem Madryt

Polacy przeciw Legii Warszawa. Chcą zamknięcia stadionu na mecz z Realem Madryt

06.10.2016, godz. 16:07
Kibice Legii na meczu z Borussią
Kibice Legii na meczu z Borussią foto: EAST NEWS

Polacy mają już dość wybryków kibiców Legii i trzymają stronę UEFA. W sondażu dla Polskiego Radia większość naszych rodaków była zdania, że europejska federacja słusznie nakazała rozegrać mecz Legia Warszawa - Real Madryt w Lidze Mistrzów bez udziału kibiców. Jakie jest Wasze zdanie?

Dziennikarze portalu "Polskie Radio 24" przeprowadzili sondę, w której zadali następującej pytanie: Czy uważa Pan/Pani, że UEFA (Unia Europejskich Związków Piłkarskich) postąpiła słusznie karząc Legię zamknięciem stadionu na mecz z Realem Madryt? Większość respondentów (41%) odpowiedziała na TAK. 30% stwierdziło, że UEFA zbyt surowo ukarała mistrza Polski, a 29% nie miało zdania. To dość zaskakujące wyniki, gdyż we wcześniejszych, podobnych sondach, Polacy zazwyczaj stawali po stronie swoich. Jednak tym razem miarka się przebrała.

Kibice Legii nie chcą przestać rozrabiać i dopóki klub nie wyciągnie z tego odpowiednich wniosków, nigdy nie nastąpi poprawa. Właściciele klubu z Warszawy wreszcie na poważnie zabrali się za ściganie poszczególnych przestępców. Będą im wytaczać cywilne procesy i jeśli sąd uzna, że są winni, prawdopodobnie do końca życiu będą mieli komornika na karku. Straty za zamknięty stadion na mecz z Realem w Lidze Mistrzów będą ogromne!

A Wy jak uważacie? UEFA słusznie postąpiła, czy może była zbyt surowa? Zapraszamy do głosowania w naszej sondzie!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: