SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Polacy przeciw Legii Warszawa. Chcą zamknięcia stadionu na mecz z Realem Madryt

Polacy przeciw Legii Warszawa. Chcą zamknięcia stadionu na mecz z Realem Madryt

06.10.2016, godz. 16:07
Kibice Legii na meczu z Borussią
Kibice Legii na meczu z Borussią foto: EAST NEWS

Polacy mają już dość wybryków kibiców Legii i trzymają stronę UEFA. W sondażu dla Polskiego Radia większość naszych rodaków była zdania, że europejska federacja słusznie nakazała rozegrać mecz Legia Warszawa - Real Madryt w Lidze Mistrzów bez udziału kibiców. Jakie jest Wasze zdanie?

Dziennikarze portalu "Polskie Radio 24" przeprowadzili sondę, w której zadali następującej pytanie: Czy uważa Pan/Pani, że UEFA (Unia Europejskich Związków Piłkarskich) postąpiła słusznie karząc Legię zamknięciem stadionu na mecz z Realem Madryt? Większość respondentów (41%) odpowiedziała na TAK. 30% stwierdziło, że UEFA zbyt surowo ukarała mistrza Polski, a 29% nie miało zdania. To dość zaskakujące wyniki, gdyż we wcześniejszych, podobnych sondach, Polacy zazwyczaj stawali po stronie swoich. Jednak tym razem miarka się przebrała.

Kibice Legii nie chcą przestać rozrabiać i dopóki klub nie wyciągnie z tego odpowiednich wniosków, nigdy nie nastąpi poprawa. Właściciele klubu z Warszawy wreszcie na poważnie zabrali się za ściganie poszczególnych przestępców. Będą im wytaczać cywilne procesy i jeśli sąd uzna, że są winni, prawdopodobnie do końca życiu będą mieli komornika na karku. Straty za zamknięty stadion na mecz z Realem w Lidze Mistrzów będą ogromne!

A Wy jak uważacie? UEFA słusznie postąpiła, czy może była zbyt surowa? Zapraszamy do głosowania w naszej sondzie!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: