SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Poszkodowany piłkarz Borussii wraca do zdrowia! [ZDJĘCIE]

Poszkodowany piłkarz Borussii wraca do zdrowia! [ZDJĘCIE]

12.04.2017, godz. 17:01
Marc Bartra
foto: Twitter

Dobre wieści z Dortmundu! Piłkarz Borussii Marc Bartra, który został ranny w skutek wczorajszego ataku na autokar BVB dochodzi do zdrowia. Hiszpan przeszedł operację i powrócił do domu. Z pełnym gibsem na prawej ręce będzie śledził poczynania swoich kolegów na boisku. Mecz z Monaco obejrzy na kanapie przed telewizorem.

Atak na autokar z piłkarzami Borussii Dortmund na całe szczęście nie był obfity w ofiary. Właściwie ucierpiał tylko Marc Bartra. Kawałki pękniętej szyby wbiły się w rękę środkowego obrońcy i trzeba było przetransportować go do szpitala. Okazało się, że konieczna będzie operacja. Lekarze sprawnie usunęli ciała obce i założyli piłkarzowi gips od ramienia aż do dłoni. Jego życiu nic nie zagrażało i Hiszpan mógł bezpiecznie wrócić do domu.

Dzisiaj Bartra opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, które potwierdza tylko jego poprawiający się stan. Uśmiechnięty zawodnik siedzi na fotelu, a na jego twarzy gości uśmiech. W opisie podziękował za wsparcie wszystkimi kibicom, zapewnił, że czuje się lepiej i pozdrowił swoich kolegów z drużyny, którym dziś przyjdzie zmierzyć się z Monaco.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: