SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Legia planuje zmianę trenera? "To, że jesteśmy w d*pie, to jasne"

Legia planuje zmianę trenera? "To, że jesteśmy w d*pie, to jasne"

12.09.2016, godz. 21:09
Maciej Wandzel
Maciej Wandzel foto: Eastnews

Legia Warszawa, choć po 21 latach przerwy wreszcie wróciła do Ligi Mistrzów, nie daje powodów do zadowolenia. Od startu sezonu gra słabo, a wielu wini za to trenera Besnika Hasiego. Milczenie na temat słabej formy drużyny w ostrych słowach przerwał jeden z prezesów Legii - Maciej Wandzel.

Legia Warszawa po ośmiu kolejkach Ekstraklasy jest na 13. miejscu w tabeli. W ostatnim meczu nie potrafiła nawiązać równorzędnej walki z przeciętną Termalicą Nieciecza (1:2). Za słabe wyniki dostaje się trenerowi Hasiemu i chyba słusznie. Jak wygląda bilans mistrzów Polski za jego kadencji? Tragicznie! 5 zwycięstw, 6 remisów, 5 porażek we wszystkich rozgrywkach to nie jest rezultat godny najlepszej drużyny w kraju. Doskonale o tym wiedzą prezesi klubu. Choć milczy Bogusław Leśnodorski, to na Twitterze udzielił się Maciej Wandzel. Wcześniej obaj panowie bronili Hasiego, ale przed Ligą Mistrzów zaczęli się martwić o zespół. Skoro Legia ma problemy z Termalicą, to co będzie z Borussią, Realem i Sportingiem?

Kibice domagają się szybkiej wymiany szkoleniowca, choć to nie zawsze jest dobry pomysł. Maciej Wandzel nie zdradził wprost planów na przyszłość, ale wydaje się, że niedługo Legia przejdzie spore zmiany. Hasi jest pierwszym kandydatem do pożegnania się z klubem. Zwłaszcza po tym wpisie prezesa:

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: