SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Reala Madryt już w Warszawie! Ronaldo i spółka zmokli pod hotelem [ZDJĘCIA]

Reala Madryt już w Warszawie! Ronaldo i spółka zmokli pod hotelem [ZDJĘCIA]

01.11.2016, godz. 18:07
Real Madryt, przyjazd hotel_1pub
foto:

Mimo, że mecz Legia Warszawa - Real Madryt odbędzie się bez udziału publiczności, to przybycie obrońców trofeum Ligi Mistrzów do stolicy Polski wywołało ogromne poruszenie! Choć 1 listopada to ważne święto w kalendarzu każdego obywatela naszego kraju, to wielu kibiców znalazło czas, by przywitać "Królewskich" na lotnisku i pod hotelem Bristol. Zobaczcie ZDJĘCIA z przyjazdu gwiazd Realu.

Mecz Legia Warszawa - Real Madryt na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej miał być świętem futbolu. Niestety, wydarzenie to odbędzie się bez udziału publiczności. To kara nałożona przez UEFA za ekscesy podczas pierwszego spotkania fazy grupowej, w którym mistrzowie Polski mierzyli się z Borussią Dortmund. Grupka pseudokibiców ekipy ze stolicy założyła kominiarki i ruszyła na sektor gości. Co prawda nie udało im się sforsować ogrodzenia, ale doszło do bijatyki z ochroną. Obrazki z Łazienkowskiej szybko obiegły piłkarski świat, który nie krył oburzenia zachowaniem stadionowych bandytów.

Kibice znad Wisły nie zważają jednak na zakazy nakładane przez europejską federację i robią wszystko, żeby być jak najbliżej idoli z Madrytu. Gdy we wtorek na warszawskim Okęciu wylądował samolot z Cristiano Ronaldo, Garethem Bale'em i spółką, "Królewskich" witała już rzesza fanów. Z obecności utytułowanej drużyny dumne były także władze lotniska, które nagrały moment lądowania Realu na obiekcie.

Najwięcej kibiców czekało jednak pod hotelem Bristol w Warszawie, gdzie ekipa z Madrytu zatrzymuje się na czas pobytu w Warszawie. Tylko trener Zinedine Zidane chętnie rozdawał autografy. Gości przywitała zimna pogoda oraz deszcz. Do takich warunków na pewno nie są przyzwyczajeni w słonecznej stolicy Hiszpanii. Zapraszamy do naszej galerii, w której znajdziecie mnóstwo zdjęć z przyjazdu piłkarzy Realu.

 

 

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: