SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Real Madryt obawia się Polaków. Ograniczył sprzedaż biletów dla kibiców Legii

Real Madryt obawia się Polaków. Ograniczył sprzedaż biletów dla kibiców Legii

04.10.2016, godz. 15:23
Oprawa na meczu Legia - Borussia
Oprawa na meczu Legia - Borussia foto: EAST NEWS

Starcia Legii Warszawa z Real Madryt miały być gratką dla polskich kibiców, ale sytuacja robi się coraz gorsza. Oprócz zamkniętego stadionu w Warszawie kibiców Legii czekają problemy z wyjazdem do Madrytu. Hiszpański klub ograniczył sprzedaż wejściówek dla fanów z Polski ze względów bezpieczeństwa.

Grupka kibiców Legii narozrabiała w pamiętnym już meczu Ligi Mistrzów z Borussią i to właśnie przez nich cierpią pozostali fani. Po pierwsze, nie zobaczą Realu z Cristiano Ronaldo na żywo w Warszawie. UEFA zadecydowała, że to spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. W związku z tym wielu sympatyków Legii nastawiło się na wyjazd do Madrytu, ale tam też nie będzie kolorowo. Klub zakomunikował, że na mecz Real - Legia (18 października na Santiago Bernabeu), ograniczy sprzedaż  biletów dla kibiców z Polski.

W oficjalnym oświadczeniu zaznaczono, że zgodnie z wytycznymi UEFA, goście będą mogli zakupić wejściówki tylko i wyłącznie przez Legię Warszawa. Ich sektor będzie specjalnie oddzielony ze względów bezpieczeństwa. Real zastrzegł sobie prawo odmowy wstępu tym kibicom z Polski, którzy kupili bilety drogą nieoficjalną (nie przez Legię). To oznacza, że nie wejdą na sektor gospodarzy po zakupie wejściówek od osób trzecich, "koników" stadionowych, itp.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: