SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Real Madryt pozwolił dzieciom obejrzeć trening na Łazienkowskiej [WIDEO]

Real Madryt pozwolił dzieciom obejrzeć trening na Łazienkowskiej [WIDEO]

02.11.2016, godz. 12:17
Trening Realu Madryt w Warszawie
Trening Realu Madryt w Warszawie foto: Andrzej Lange/Super Express

Real Madryt zrobił ukłon w stronę najmłodszych adeptów futbolu trenujących przy Łazienkowskiej. Działacze "Królewskich" wyrazili zgodę na to, żeby w całości obejrzeli ostatni trening z udziałem m.in. Cristiano Ronaldo przed meczem z Legią w Lidze Mistrzów. Przynajmniej będą mogli się pochwalić przed innymi, że widzieli na żywo największe gwiazdy światowego futbolu, ponieważ reszta kibiców zobaczy je tylko w telewizorze.

To musiało być niesamowite przeżycie dla 500 najmłodszych dzieciaków, którzy trenują w Legia Soccer Schols. Tylko oni obok m.in. przedstawicieli mediów w przeciwieństwie do reszty kibiców mieli możliwość zobaczenia na własne oczy trenujących na Łazienkowskiej piłkarzy Realu Madryt z Cristiano Ronaldo na czele. Na ten pomysł wpadli szefowie mistrzów Polski, którzy zwrócili się z prośbą do przedstawcieli "Królewskich". Od samego początku zdawali sobie sprawę, że może być problem z uzyskaniem zgody. Jednak w obozie 11-krotnego triumfatora Champions League uznano, że nie ma żadnych przeszkód, aby dzieci oglądały w całości zajęcia z udziałem najlepszych piłkarzy świata. W końcu zawsze warto podpatrzeć coś u piłkarzy, którzy wygrywali m.in. Ligę Mistrzów czy Primera Division.

Na pewno będzie to dla nich pamiątka na całe życie, ponieważ do tej pory mogli oglądąć Cristiano Ronaldo, Zinedine'a Zidane'a czy Garethe'a Bale'a w telewizji. I tylko szkoda, że przy okazji takiego spotkania trybuny przy Łazienkowskiej będą świeciły pustkami, co jest karą za zachowanie kiboli podczas meczu z Borussią Dortmund, kiedy to próbowali przedostać się na sektor zajmowany przed fanów z Niemiec i starli się z ochroną. Sport.se.pl zaprasza wszystkich na relację LIVE ONLINE!

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: