SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Robert Lewandowski skomentował losowanie Ligi Mistrzów. Boi się Arsenalu?!

Robert Lewandowski skomentował losowanie Ligi Mistrzów. Boi się Arsenalu?!

12.12.2016, godz. 15:29
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski foto: EAST NEWS

W 1/8 finału Ligi Mistrzów Bayern Monachium zagra z Arsenalem. Faworytem dwumeczu wydają się mistrzowie Niemiec, którzy jak co roku mierzą w końcowy triumf w tych elitarnych rozgrywkach. Piłkarze Bawarczyków z dużym szacunkiem podchodzą jednak do rywala, czego dowodem może być wpis Roberta Lewandowskiego na Twitterze.

To już niepisana tradycja, ze w 1/8 finału Ligi Mistrzów Bayern Monachium trafia na Arsenal. Dwumecz w walce o ćwierćfinał rozgrywek będzie trzecim na przestrzeni ostatnich czterech lat. Po losowaniu z pewnością mniej zadowoleni są "Kanonierzy", którzy dwukrotnie odpadali z mistrzami Niemiec na tym etapie rozgrywek. Według ekspertów w tym sezonie będzie podobnie, ponieważ to monachijczycy uchodzą za faworytów rywalizacji.

Piłkarze z Bawarii nie zamierzają jednak lekceważyć rywala. Dowód temu dał Robert Lewandowski. Tuż po losowaniu par kapitan reprezentacji Polski zamieścił na Twitterze wpis, w którym skomplementował najbliższego przeciwnika Bayernu wśród najlepszych na Starym Kontynencie. "Musimy się więc przygotować na wielkie mecze w Lidze Mistrzów w 2017 roku! Na początek Arsenal" - napisał "Lewy".

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: