SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Ronaldo zauroczył się w żonie Rzeźniczaka?! Czarodziejka z Warszawy zaczarowała CR7 [ZDJĘCIA]

Ronaldo zauroczył się w żonie Rzeźniczaka?! Czarodziejka z Warszawy zaczarowała CR7 [ZDJĘCIA]

05.11.2016, godz. 17:47
Edyta Zając - piękna żona Rzeźniczaka. Zobacz jej zdjęcia w bikini [GALERIA]
foto: Printscreen instagram

Cristiano Ronaldo zachwycił się żoną Jakuba Rzeźniczaka. No takiej wiadomości to się nie spodziewaliśmy! Tym bardziej, że pochodzi ona z włoskich mediów. Tamtejsi dziennikarze "Sky Sports" informują, że CR7 nazwał Edytę Zając-Rzeźniczak "czarodziejką z Warszawy". To dzięki niej Portugalczyk na boisku wyglądał jak sobowtór najlepszego gracza świata?

Ronaldo w środowym starciu z Legią Warszawa wyglądał fatalnie. Znużony, znudzony, zniechęcony. Bardziej przypominał obrażonego nastolatka, któremu ktoś kazał trenować na pustym stadionie, niż gracza głodnego kolejnych goli i rekordów. Doniesienia "Sky Sports" rzucają więc nowe światło na nagłe załamanie formy CR7. Facet nie myślał o grze, bo na trybunach siedziała "czarodziejka z Warszawy". I to ona czarowała gwiazdora Realu Madryt!

Mamy też dla niego gorszą informację. Edyta Zając-Rzeźniczak jest szczęśliwie zakochana w defensorze Legii Warszawa, więc panie Ronaldo: do stolicy nie ma pan po co przylatywać! No chyba że pozwiedzać.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: