SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Starcia kiboli przed meczem Sevilla - Juventus! Włoski kibic raniony nożem [WIDEO]

Starcia kiboli przed meczem Sevilla - Juventus! Włoski kibic raniony nożem [WIDEO]

22.11.2016, godz. 17:09
Starcia kiboli przed meczem Sevilla - Juventus
foto: EAST NEWS

Liga Mistrzów to niestety nie tylko wspaniałe mecze, piękne bramki i wielkie emocje, ale też... burdy z udziałem kibiców. Tym razem gorąco było przed spotkaniem Sevilla - Juventus, bo na ulicach stolicy Andaluzji starły się dwie grupki chuliganów. Doszło do niemałej zadymy, w której rannych zostało kilku fanów "Starej Damy". Jeden z nich został nawet dźgnięty nożem!

Jak widać nie tylko polscy "kibice" lubią rozrabiać. Fani Sevilli i Juventusu też słyną z tego, że czasem głośno jest o zadymach z ich udziałem, a teraz niestety sytuacja się powtórzyła. Fani "Starej Damy" przyjechali do stolicy Andaluzji, bo już dziś wieczorem obie ekipy zmierzą się w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów, a w nocy z poniedziałku na wtorek doszło do zamieszek na ulicach Sewilli.

W jednym z pubów przebywała dwudziestoosobowa grupa fanów Juventusu, kiedy nagle została zaatakowana przez ponad czterdziestu chuliganów miejscowej drużyny. Okolice lokalu natychmiast zamieniły się w małe pole wojny, a przepychanka przerodziła się w krwawą bijatykę. Doszło nawet do tego, że jeden z włoskich kibiców został dźgnięty nożem w okolice klatki piersiowej oraz nogę. Został przewieziony do szpitala, a jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo. Rannych zostało też dwóch innych fanów "Juve".

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: