SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Tomaszewski o kibicach Legii: Stadionowych terrorystów trzeba eliminować! [WIDEO]

Tomaszewski o kibicach Legii: Stadionowych terrorystów trzeba eliminować! [WIDEO]

30.09.2016, godz. 13:00
tomaszewski jan
foto: Super Express TV

Jan Tomaszewski nie pozostawił suchej nitki na "stadionowych terrorystach", przez których Legia zagra z Realem w Warszawie przy pustych trybunach. Były piłkarz ekipy ze stolicy Polski jest zdania, że klub musi zareagować ostro i zdecydowanie, bo w przeciwnym razie dalej będzie ponosić wizerunkowe straty.

Źródło: TVN24/x-news

Jan Tomaszewski, podobnie jak wielu innych, nie miał pretensji do UEFA za zamknięcie stadionu dla kibiców na mecz Ligi Mistrzów Legia - Real. Skupił się na osobach, które wywołały zamieszki podczas starcia z Borussią. To przez ich zachowanie europejska federacja musiała podjąć taką, a nie inną decyzję. - Żaden polski klub nie może negocjować z tymi bandytami, stadionowymi terrorystami. Ich trzeba eliminować! Przez nich prawdziwi polscy kibice są pozbawieni uczty, jaką jest mecz Legii z najlepszą drużyną świata - grzmiał były piłkarz Legii.

Dodał także, że klub musi wyciągnąć wobec nich poważne konsekwencje, aby takie zdarzenia nie miały miejsca w przyszłości. - To co zrobili terroryści i bandyci stadionowi wystawia świadectwo nam wszystkim za przestępstwa, które dokonało kilkadziesiąt osób. To nie jest sabotaż, to jest po prostu morderstwo polskiego futbolu i mam nadzieję, że ludzie odpowiedzialni za to poniosą srogie konsekwencje - zakończył Tomaszewski.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: