SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Trzy WYBUCHY obok autokaru Borussii Dortmund. Jest ranny [ZDJĘCIA]

Trzy WYBUCHY obok autokaru Borussii Dortmund. Jest ranny [ZDJĘCIA]

11.04.2017, godz. 22:31
Borussia Dortmund, wybuch, autokar
foto: EAST NEWS

Borussia Dortmund w strachu. W drodze na wtorkowy mecz z AS Monaco doszło do trzech wybuchów w okolicy klubowego autokaru. Piłkarze BVB szybko opuścili pojazd, a jeden z nich trafił do szpitala z powodu obrażeń doznanych w wyniku eksplozji. Pokazujemy zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Borussia Dortmund miała we wtorek zagrać w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z AS Monaco. Miała, ponieważ UEFA zdecydowała się przełożyć spotkanie w wyniku niepokojących zdarzeń, które miały miejsce w drodze BVB na stadion. W okolicach przejeżdżającego pojazdu doszło do aż trzech eksplozji. Efektem wybuchów było zranienie Marca Bartry. Obrońca ekipy z Signal Iduna Park trafił do szpitala, a reszta jego kolegów rozjechała się do domów.

Na miejscu zdarzenia wciąż pracuje policja. Funkcjonariusze ustalają czy wybuchy miały związek z aktem terroryzmy. Wiemy także, że Łukaszowi Piszczkowi nic się nie stało. UEFA ustaliła także nowy termin pierwszego ćwierćfinałowego starcia. Mecz Borussia - Monaco odbędzie się w środę 12 kwietnia. Początek spotkania o godzinie 18:45.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: