SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów W Madrycie bardziej niż Legii boją się jej kibiców! [GALERIA]

W Madrycie bardziej niż Legii boją się jej kibiców! [GALERIA]

18.10.2016, godz. 06:53
Legia-Borussia, kibice, zadyma
foto:

Hiszpańska prasa nie ma wątpliwości, że Real poradzi sobie z Legią, ale w Madrycie mają wielkie obawy, czy miejscowe siły bezpieczeństwa opanują sytuację związaną z najazdem kibiców mistrza Polski.

Dziennik "Marca" zwraca uwagę, że do stolicy Hiszpanii wybiera się 300-osobowa grupa radykalnych fanów Legii, którzy mogą stać się prawdziwym utrapieniem dla miejscowych stróżów prawa. Właśnie z tego powodu madrycka policja maksymalnie zwiększyła mobilizację nie tylko wśród funkcjonariuszy, ale i. psów policyjnych. Ma ich być w okolicach stadionu dużo więcej niż dotychczas.

Policja zamierza konfiskować wszelkie race przywiezione przez polskich kibiców, sugerując jednak, że może to być trudne z uwagi na to, że - zdaniem hiszpańskich stróżów prawa - część kibiców może je ukrywać w. odbycie. Choć to akurat brzmi bzdurnie, to faktem jest, że obawa przed polskimi kibicami jest w okolicach Santiago Bernabeu spora. I pozostaje mieć tylko nadzieję, że okaże się płonna, bo Legia ma już wystarczająco dużo kłopotów przez zachowanie (pseudo)kibiców. Przez bandyckie zachowanie ich części rewanż w Warszawie zostanie rozegrany przy pustych trybunach.

autor: Piotr Koźmiński zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: