SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Wojciech Szczęsny prostuje: Chcę wrócić do Arsenalu, ale gra w AS Roma to dla mnie zaszczyt!

Wojciech Szczęsny prostuje: Chcę wrócić do Arsenalu, ale gra w AS Roma to dla mnie zaszczyt!

03.11.2015, godz. 18:47
Wojciech Szczęsny, AS Roma
Wojciech Szczęsny, AS Roma foto: Eastnews

Wojciech Szczęsny na konferencji przed meczem Ligi Mistrzów musiał prostować swoje ostatnie słowa. Bramkarz AS Roma stwierdził, że jego marzeniem jest powrót do Arsenalu Londyn, co zostało źle odebrane przez media we Włoszech. Szczęsny szybko zaznaczył, że nie chciał w ten sposób urazić kibiców Romy i gra dla tego klubu jest wielkim zaszczytem.

- Chciałbym, żeby moje słowa były dobrze zrozumiane. Wciąż mam ważny kontrakt z Arsenalem i jeśli w Londynie będą chcieli, żebym wrócił, to wrócę. Jednak jestem teraz bardzo szczęśliwy w Romie i zawsze daję z siebie wszystko - powiedział Szczęsny przed meczem Ligi Mistrzów z Bayerem Leverkusen.

Zobacz: Wojciech Szczęsny nie zamierza zostawać w Rzymie: Arsenal to mój dom i chcę tam wrócić!

Przypomnijmy, że Polak gra w Rzymie na zasadzie rocznego wypożyczenia z Arsenalu i jak sam podkreślił, Londyn to jego dom i pragnie tam wrócić. Więcej na ten temat możecie przeczytać klikając w powyższy link. Szczęsny zdecydował się na ruch transferowy ze względu na przyjście Petra Cecha, który momentalnie stał się pewniakiem w drużynie Arsene'a Wengera.

Polak zarzeka się, że choć myśli o odzyskaniu miejsca w ekipie "Kanonierów", to gra we Włoszech jest dla niego wielkim zaszczytem. - Kocham to miejsce. Miasto jest piękne, pogoda wspaniała i jestem szczęśliwy w Romie. Gra dla tego klubu to dla mnie wielki zaszczyt. Chcę odpłacić się trenerowi i pracownikom klubu za zaufanie. Zawsze daję z siebie wszystko - zakończył Szczęsny.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: