SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Zdaniem Magiery Legia przegrała przez murawę? "Musieliśmy się przyzwyczaić"

Zdaniem Magiery Legia przegrała przez murawę? "Musieliśmy się przyzwyczaić"

26.07.2017, godz. 19:03
Jacek Magiera
Jacek Magiera foto: EAST NEWS

Legia Warszawa przegrała pierwszy mecz 3. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. FK Astana wygrała u siebie z mistrzami Polski 3:1 i jest blisko kolejnej fazy kwalifikacji. Jacek Magiera po spotkaniu zwracał uwagę na sztuczną murawę, która jego zdaniem była dużą przewagą kazachskiego klubu.

Trener Legii Jacek Magiera jest zdania, że jego piłkarze nie mogli się długo przyzwyczaić do sztucznej nawierzchni na Astana Arena. Szczególnie było to widać w pierwszej połowie, gdy gospodarze grali znacznie lepiej i wbili "Wojskowym" dwie bramki. - Dzisiejszy mecz zaczął się od ataków Astany, która lepiej czuła się na tej murawie. My potrzebowaliśmy czasu, żeby się przyzwyczaić - tłumaczył swój zespół były piłkarz Legii, cytowany przez portal legia.com.

Zobacz: Fatalna Legia rozbita w Astanie! Rewanż wielkim wyzwaniem

Magiera nie skupił się w swojej pomeczowej wypowiedzi tylko na murawie. Pokazał klasę i docenił umiejętności Astany, która była po prosty lepszym zespołem w całym spotkaniu. - Gratulacje dla Astany za rozegranie dobrego meczu. W sporcie nie ma rzeczy niemożliwych. Wiemy jakie Astana ma atuty, dzisiaj je potwierdziła. Zamykamy temat dzisiejszego meczu i szykujemy się do rewanżu - dodał trener Legii.

Mistrzowie Polski są o krok od odpadnięcia z walki o Ligę Mistrzów. W rewanżu w Warszawie czeka ich trudne zadanie, ale szkoleniowiec ekipy z Łazienkowskiej jest przekonany, że jego podopiecznych stać na zwycięstwo 2:0. Oby się nie mylił...

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: