Cristiano Ronaldo

Autor: East News Cristiano Ronaldo

Zobacz jak Real rozprawił się z Bayernem [WIDEO]

2017-04-13 9:17

Real Madryt wygrał pierwsze spotkanie ćwierćfinału Ligi Mistrzów i przed rewanżem na własnym obiekcie znajduje się w doskonałej sytuacji. "Królewscy" ograli Bayern 2:1, choć pierwsza połowa wskazywała no to, że tego wieczoru to Niemcy będą w lepszych nastrojach. Dwa gole Cristiano Ronaldo zupełnie odmieniły losy tego pojedynku i w Madrycie Bayern będzie potrzebował dwóch goli do awansu. Oto najciekawsze wydarzenia wczorajszego meczu.

Pierwsi bramkę zdobyli gospodarze. Dla Bayernu trafił Arturo Vidal, który popisał się fenomenalną główką w polu karnym Realu.

Chilijczyk mógł podwyższyć tuż przed przerwą, ale zmarnował wyśmienitą okazję. Przestrzelił z jedenastu metrów po tym, jak arbiter uznał, że jeden z graczy "Królewskich" zagrał piłkę ręką.

Po przerwie gościom najpierw udało się doprowadzić do remisu, a później zdobyć zwycięskiego gola. Dwa trafienia zanotował Cristiano Ronaldo, strzelając swojego setnego gola w europejskich pucharach. Portugalczyk tego wieczoru był nie do zatrzymania w szesnastce rywali.

Warto dodać, że Bayern od 61. minuty grał w dziesiątkę. Przy stanie 1:1 drugą żółtą kartkę otrzymał Javi Martinez i osłabił swój zespół.