Valencia

Autor: East News Valencia

Zwycięska porażka Valencii z AS Monaco. Nietoperze zagrają w Lidze Mistrzów!

2015-08-26 0:48

AS Monaco - Valencia 2:1 w rewanżowym starciu 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Ekipa z Hiszpanii zagra w fazie grupowej LM! "Nietoperze" awans zawdzięczają dobrej grze w pierwszym meczu, kiedy to wygrali u siebie 3:1. W rewanżu AS Monaco było bardzo bliskie odrobienia strat, ale ostatecznie zabrakło jednej bramki. Na pocieszenie, ekipa z Księstwa zagra w Lidze Europy.

AS Monaco - Valencia: wynik 2:1. W meczach eliminacyjnych Ligi Mistrzów zwycięstwo nie zawsze przynosi zamierzone efekty i tak też było tym razem. Podopieczni Leonardo Jardima zrobili w rewanżu to, czego się od nich wymagało, czyli wygrali. Niestety, za nisko. Nie odrobili dwubramkowej straty z pojedynku na Estadio Mestalla.

Valencia awansowała do Ligi Mistrzów

Mecz ponownie lepiej rozpoczęli Hiszpanie, którzy już w 4. minucie prowadzili po pięknym lobie Alvaro Negredo. Od tego momentu "Nietoperze" nie narzucały tempa, cofnęły się i broniły wyniku. Na 15 minut przed końcem spotkania AS Monaco strzeliło drugiego gola i miało łącznie aż 21 minut na doprowadzenie do dogrywki. Jednak nawet przedłużenie spotkania o sześć minut nie przyniosło drużynie z Ligue 1 awansu.

AS Monaco - Valencia: wynik 2:1 (3:4 w dwumeczu)

AS Monaco - Valencia 2:1 (3:4 w dwumeczu)
Raggi 17, Echielije 75 - Negredo 4

AS Monaco: Subasić – Kurzawa (62. Echielije), Carvahlo, Raggi, Fabinho – Toulalan, Pasalić (53. Lemar), Silva – Cavaleiro (65. Carrillo), Dirar, Martial

Valencia: Ryan – Jose Gaya, Ruben Vezo, Mustafi, Barragan – Perez (77. Barbosa), Javi Fuego, Parejo – Feghouli, Rodrigo (65. Piatti), Negredo (60. Alcacer)

Żółte kartki: Pasalić, Toulalan, Echielije - Vezo, Piatti