SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Mario Balotelli nie ma mózgu! Były kolega ostro o włoskim snajperze

Mario Balotelli nie ma mózgu! Były kolega ostro o włoskim snajperze

24.09.2016, godz. 15:50
Mario Balotelli, Nicea
foto: EAST NEWS

Mario Balotelli. Ten człowiek nigdy nie przestanie zaskakiwać i wzbudzać zainteresowania! Włoch szybko zaaklimatyzował się w Ligue 1, znowu dał nadzieje, że pewnego dnia jego talent jeszcze eksploduje, ale w tym samym czasie obudzili się również jego dawni koledzy z boiska. I przyznajemy - nie ma chyba drugiego gościa, o którym wypowiadano by się równie negatywnie!

Na wspominki naszło bowiem Salvatore Bocchettiego. Piłkarz Spartaka Moskwa grał kiedyś z "Balo" w młodzieżowej reprezentacji Włoch. Jemu kariera udała się słabiej. Dzisiaj reprezentuje barwy Spartaka Moskwa, a o Balotellim wypowiedział w rosyjskiej telewizji. I przyznajemy, tak jak w jednym ze skeczów Monty Pythona nikt nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji, tak chyba nikt również nie przewidywał, co mógł zrobić Włoch. - Jedliśmy posiłek w jadalni. Mario do nas dołączył, ale rzucił swoim talerzem prosto w twarz Marco Motty - opowiedział piłkarz rodem z Italii. - On jest szalony. Nie ma mózgu - dodał były młodzieżowy reprezentant Italii.

Cóż, makaron, twarz kolegi, Balotelli. Pamiętamy wystrzał fajerwerków we własnej toalecie, pamiętamy wyczyny snajpera w Mediolanie i Manchesterze. I jakoś jesteśmy skłonii uwierzyć Bocchettiemu.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: