SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Mario Balotelli w swoim stylu! Strzelił zwycięskiego gola, po czym... wyleciał z boiska

Mario Balotelli w swoim stylu! Strzelił zwycięskiego gola, po czym... wyleciał z boiska

03.10.2016, godz. 17:48
Mario Balotelli, Nicea
foto: EAST NEWS

Mario Balotelli w zespole Nice przeżywa prawdziwe odrodzenie. W Ligue 1 ma na koncie już pięć goli, a dodatkowo w ostatnim ligowym meczu z Lorient zapewnił swojej drużynie zwycięstwo. Starych nawyków się jednak nie zapomina. Niepokorny Włoch po zdobyciu zwycięskiej bramki zdjął koszulkę, za co został ukarany żółtą kartką, a po kilku minutach zobaczył kolejną i wyleciał z boiska!

Chyba tylko on jest zdolny do czegoś takiego. Gdy w 86 Nice remisowało z Lorient 1:1 wydawało się, że obie drużyny podzielą się punktami. Wtedy jednak dał znać o sobie Balotelli. Włoch zdobył zwycięską bramkę po kapitalnym strzale w okienko, a radość była tak duża, że postanowił zdjąć koszulkę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami sędzia musiał pokazać mu żółtą kartkę, ale szczęśliwy "Balo" specjalnie się tym nie przejął.

I kto wie, może nawet tej kartki nie zauważył, bo już po chwili przy linii bocznej starł się z jednym z przeciwników. Chociaż do żadnej przepychanki nie doszło, to arbiter i tak pokazał mu drugie "żółtko" i wyrzucił z boiska. Ten jednak i tak może cię cieszyć, bo w lidze francuskiej wrócił do bardzo wysokiej formy. Ma na koncie już pięć goli, a jego zespół jest liderem tabeli z przewagą jednego punktu nad Monaco.

Gol Balotellego:


Goal Mario Balotelli - Nice VS Lorient (2-1) przez Au-taquet

Druga żółta kartka:


Super Mario Balotelli Second Yellow Card For A... przez wifutty

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: