MŚ 2010: Mecz Urugwaj - Francja, wynik 0:0 - Drugi remis na Mundialu - NA ŻYWO

2010-06-11 22:17

W drugim meczu rozpoczętych w RPA - Mistrzostw Świata Urugwaj zremisował z Francją 0:0. W meczu niestety zabrakło klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Na Urugwajczyków to z pewnością lepszy wynik, niż dla faworyzowanych przed meczem Francuzów.

Spotkanie toczyło się w wyrównanym tempie. Jednak z czasem, głównie przez zmęczenie Urugwajczyków, Francuzi poczynali sobie coraz śmielej. Na nic się to jednak nie zdało.

I mimo tego, że ostatnie dziesięć minut grali w przewadze, po tym jak z boiska został wyrzucony Lodeiro nie udało im się sforsować bramki strzeżonej przez Muslerę.

Koniec meczu! Urugwaj - Francja 0:0!

93 min.
Rzut wolny dla Francji. Wyśmienita okazja, Henry tylko w mur!

90 min.
Rzut rożny dla Francji. Jednak skutecznie bronią się Urugwajczycy.

88 min.
Zamieszanie w polu karnym Urugwaju. Jednak nic z tego nie wynika. Thierry Henry domagał się rzutu karnego.

87 min.
Eguren zastępuje Pereza

85 min.
Gignac za Govou

84 min.
Niecelne dośrodkowanie Riberyego.

82 min.
Z boiska wyrzucony Lodeiro! Dostał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Urugwajczycy dokończą mecz w dziesiątke.

80 min.
Malouda huknął z dystansu, ale niecelnie.

75 min.
Za Gourcuffa wchodzi zawodnik Chelsea Londyn - Florent Malouda

Za Suareza wchodzi doświadczony Abreu

73 min.
Forlan strzela z 13. metra! Obok bramki!

72 min.
Thierry Henry zastępuje Anelkę

68 min.
Żółta kartka dla Toulalana

63 min.
Pierwsza zmiana - Lodeiro za Gonzaleza

60 min.
Ribery bardzo niecelnie

59 min.
Faulowany Evra. Żółta kartka dla Victorino

56. min.
Złe zagrania Gourcuffa przed polem karnym. Mogła być groźna sytuacja.

55 min.
Z dystansu strzela Toulalan. Broni Muslera

50 min.
Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Piłkę wybijają Francuzi.

46 min.
Rozpoczynają Urugwajczycy. Składy bez zmian.

II POŁOWA

Za nami pierwsza cześć spotkania Urugwaj - Francja. Jak do tej pory widowisko zdecydowanie rozczarowuje. Brak sytuacji bramkowych, czy porywających ataków. Większość meczu toczy się w środku pola. A w przypadku akcji ofensywnych obydwu drużyn, znacznie brakuje precyzji. Oby drugie 45 minut zmieniło ten obraz gry!

45 min. Akcja Francuzów zatrzymana na linii pola karnego.

42 min. Dośrodkowuje Sagna. Jednak Anelka nie potrafi dojsć do piłki.

Mecz toczy się w środku pola, z czego niewiele wynika. Na spalonym ponownie Suarez.

32 min. Diego Forlan na spalonym

26 min. W bardzo dobrej okazji do kontrataku piłkę traci Forlan.

23 min. Aktywnie Forlan, jednak Francuzi blokują jego strzał

22 min. Na skrzydle piłkę traci Ribery

21 min. Z dystansu Gourcuff, ale wysoko ponad bramką.

18 min. Żółta kartka dla Ribery'ego

17 min. Wspaniały strzał Gourcuffa z wolnego. Broni Muslera!

16 min. Dobra akcja Urugwaju. Mocno strzela Diego Forlan. Broni Lloris!

13 min.
Sagna dośrodkowuje na głowę Anelki, Ten jednak strzela ponad bramką

12 min.
Kiks bramkarza Llorisa. Jednak udaje mu się wyjść z opresji

11 min. Żółta kartka dla Evry za faul za Perezie

10 min. Na spalonym Luis Suarez

7 min.  Pierwsza bramkowa szansa dla Francji. Jednak Govou nie wykorzystał dośrodkowania Riberyego

3 min.
Evra fauluje Suareza

2 min. Francja utrzymuje się przy piłce, by ostatecznie oddać ją golkiperowi przeciwników

1 min. rozpoczynają Francuzi