SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Młodzieżowe ME 2017: Losowanie grup NA ŻYWO: Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE?

Młodzieżowe ME 2017: Losowanie grup NA ŻYWO: Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE?

01.12.2016, godz. 17:31
Mariusz Stępiński, Euro U-21, reprezentacja Polski
Mariusz Stępiński, Euro U-21, reprezentacja Polski foto: CYFRA SPORT

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy - losowanie grup NA ŻYWO! Transmisja w TV i STREAM ONLINE z ceremonii losowania. Gdzie obejrzeć w telewizji i Internecie? W czerwcu 2017 roku w Polsce odbędzie się tzw. małe Euro, czyli mistrzostwa Starego Kontynentu do lat 21. Dziś z kolei poznamy grupy turnieju. Sprawdź, gdzie znaleźć transmisję w TV i LIVE ONLINE!

W czerwcu 2017 roku do Polski przyjedzie 11 najlepszych ekip Europy, by zmierzyć się w młodzieżowym Euro. Stawkę uzupełni oczywiście gospodarz, czyli reprezentacja Polski, która na kilka miesięcy przed startem turnieju daje nam nawet nadzieje na medal. W zespole Marcina Dorny będą mogli zagrać tacy zawodnicy jak Piotr Zieliński, Karol Linetty, Bartosz Kapustka czy Arkadiusz Milik.

Na tle innych drużyn nie mamy się więc czego wstydzić, a dodatkowym atutem dla młodych biało-czerwonych będzie z pewnością gra przed własną publicznością. Póki co wśród miast wytypowanych do rozgrywania spotkań są Gdynia, Bydgoszcz, Lublin, Kielce, Kraków i Tychy, ale decyzja o ewentualnym zatwierdzeniu lub odrzuceniu któregoś z miast ma zapaść wkrótce podczas posiedzenia Komitetu Wykonawczego UEFA.

Już dziś z kolei dowiemy się, z kim Polacy będą rywalizować w fazie grupowej. Dwanaście drużyn zostanie podzielonych na trzy grupy, z których awans do półfinałów uzyskają tylko zwycięzcy każdej z nich oraz zespół z najlepszym bilansem, który zajął drugie miejsce. Korzystne losowanie będzie więc dla biało-czerwonych niezwykle ważne.

Losowanie grup MME 2017 już dziś (czwartek 1 grudnia) o godz. 18:00 w Krakowie. Transmisja NA ŻYWO na antenie Polsatu Sport.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: