SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna mundial 2018 Andrzej Duda OSZALAŁ po golu Roberta Lewandowskiego. Zobacz radość prezydenta [WIDEO]

Andrzej Duda OSZALAŁ po golu Roberta Lewandowskiego. Zobacz radość prezydenta [WIDEO]

12.10.2016, godz. 18:54
Andrzej Duda, Polska - Armenia, el. MŚ 2018
foto: EAST NEWS

Reprezentacja Polski po niezwykle dramatycznym spotkaniu pokonała Armenię 2:1 w 3. kolejce eliminacji MŚ 2018. Gola przesądzającego o triumfie biało-czerwonych strzelił w ostatniej akcji meczu Robert Lewandowski. Po tym trafieniu wszyscy zgromadzeni na PGE Narodowym wpadli w euforię, w tym również prezydent Andrzej Duda. Zobaczcie WIDEO.

To był niezywkle emocjonujący wieczór na PGE Narodowym. Podopieczni Adama Nawałki stają się powoli specami od dramatycznych końcówek, ponieważ w spotkaniu z Armenią do ostatnich sekund musieliśmy drżeć o końcowy wynik. Na całe szczęście mamy w swoich szeregach Roberta Lewandowskiego, który przełamał strzelecką niemoc i po tym, jak w sobotę z Danią strzelił trzy gole, to we wtorek właśnie jego trafienie zapewniło nam komplet punktów.

Po strzale kapitana reprezentacji Polski trybuny PGE Narodowego oszalały ze szczęścia, kibice rzucali się sobie w ramiona. Niezwykła radość była również w loży prezydenckiej, gdzie mecz oglądał Andrzej Duda w towarzystwie m.in. ministra kultury i dziedzictwa narodowego Piotra Glińskiego, a także byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Nie brakowało wzajemnych uścisków oraz przybijania piątki. Zobaczcie materiał WIDEO.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: