SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna mundial 2018 Bayern zagrzewa Lewandowskiego do walki. "To będzie ciężka noc dla Czarnogóry"

Bayern zagrzewa Lewandowskiego do walki. "To będzie ciężka noc dla Czarnogóry"

26.03.2017, godz. 12:40
Robert Lewandowski, reprezentacja Polski, Polska, piłka nożna
foto: CYFRA SPORT

Piłkarze Czarnogóry wiedzą, że muszą powstrzymać Roberta Lewandowskiego, aby zdobyć trzy punkty. Upilnowanie Polaka nie jest jednak prostą sprawą. Wiedzą o tym obrony drużyn Bundesligi, które seryjnie przegrywają starcia z "Lewym". Klub z Monachium już współczuje defensorom Czarnogóry.

"Przed obroną Czarnogóry ciężka noc... Powodzenia Lewy!" - taka miła wiadomość, opatrzona piękną grafiką pod mecz Czarnogóra - Polska pojawiła się na oficjalnym Twitterze Bayernu Monachium. Ludzie odpowiedzialni za prowadzenie portali społecznościowych ekipy mistrza Niemiec wiedzą, że Lewandowski notuje kolejny, niesamowity, a przede wszystkim pełen goli sezon.

Kapitan naszej reprezentacji strzela aż miło na wszystkich frontach. W 37 meczach Bayernu, we wszystkich rozgrywkach, zdobył aż 33 bramki. "Lewy" także nie zawodzi, gdy gra z orzełkiem na piersi. W eliminacjach do MŚ 2018 ma już siedem goli na koncie! Tylko Cristiano Ronaldo ma więcej (9). Czy w Podgoricy nasz najlepszy snajper powiększy swój dorobek i przegoni Portugalczyka? Na to liczymy!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: