SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna mundial 2018 Czarnogóra - Polska. Największa gwiazda naszych rywali nie zagra z Polską!

Czarnogóra - Polska. Największa gwiazda naszych rywali nie zagra z Polską!

24.03.2017, godz. 12:05
Stefan Savić, Stevan Jovetić, Czarnogóra
foto: EAST NEWS

Stevan Jovetić nie zagra w niedzielnym meczu przeciwko Polsce. As reprezentacji Czarnogóry opuścił zgrupowanie reprezentacji i wrócił do swojego klubu, by poddać się szczegółowym badaniom. Piłkarz od wtorku zmagał się z bólem w łydce i choć Czarnogórcy długo mieli nadzieję, że ich snajper wyleczy uraz, to będą musieli sobie poradzić bez zawodnika Sevilli.

 

Stevan Jovetić to absolutny lider Czarnogórców. Napastnik stanowi o mocy ofensywnej naszych przeciwników i jego nieobecność diametralnie osłabia siłę rażenia Czarnogóry. W 40 występach w drużynie narodowej Jovetić zdobył 16 bramek.

27-letni piłkarz ma problemy z łydką i od wtorku trenował indywidualnie. Sztab medyczny robił wszystko, by był w jak najlepszej dyspozycji w niedzielę. Czarnogórski portal vijesti.me informował, że jest nadzieja na niedzielny występ snajpera, ale piątkowy komunikat jego klubu rozwiał wszelkie wątpliwości. Stevan Jovetić opuści zgrupowanie kadry i wróci do Hiszpanii, by przejść szczegółowe badania. To kolejny kontuzjowany zawodnik w szeregach naszego rywala.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: