SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna mundial 2018 Czarnogóra - Polska: Znakomita atmosfera w kadrze biało-czerwonych! Grosik i Peszkin show! [WIDEO]

Czarnogóra - Polska: Znakomita atmosfera w kadrze biało-czerwonych! Grosik i Peszkin show! [WIDEO]

25.03.2017, godz. 14:58
Robert Lewandowski i Kamil Grosicki
foto: EAST NEWS

Wielki mecz, wielkie wyzwanie, wielka presja. Ale też znakomita atmosfera. W polskiej reprezentacji na razie przynajmniej nie widać stresu związanego z wyjazdem do gorącej Podgoricy. Na zgrupowaniu przed marcowym spotkaniem eliminacyjnym z Czarnogórą sporo było natomiast śmiechu. A w rolę wodzirejów zespołu Adama Nawałki wcielił się niezawodny duet: Kamil Grosicki-Sławomir Peszko. Zobaczcie sami!

- Lewy, hundred million!.

- Nagraliście to? Jak to pokażecie, on was zwolni.

- Po francusku to ja umiem tylko "Tour de Pologne".

To tylko próbka najlepszych tekstów duetu Grosik-Peszkin. Obaj panowie zdominowali przedmeczowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Dobre humory, żarty, sporo zabawnych historii. Nasi piłkarze po dobrych wynikach w jesiennej części eliminacji do mundialu złapali spory luz i przekłada się to na ich postawę na boisku.

Ot, inne czasy. Kiedyś dobra atmosfera równała się równie dobrej - albo nawet lepszej, huczniejszej - imprezie. Na zewnątrz nasi piłkarze przypominali jednak żołnierzy idących na wojnę. Nudne komentarze, jeszcze mniej trafniejsze analizy i "ciągła koncentracja".  Dziś jest luz. I dzisiaj są wyniki.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: