SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna mundial 2018 El. MŚ 2018: Grają rywale Polaków! Zobacz TERMINARZ 6. kolejki grupy E

El. MŚ 2018: Grają rywale Polaków! Zobacz TERMINARZ 6. kolejki grupy E

10.06.2017, godz. 17:41
Piotr Zieliński, Czarnogóra - Polska, reprezentacja Polski, piłka nożna
foto: CYFRA SPORT

Kazachstan - Dania. Czarnogóra - Armenia. Polska - Rumunia. Oto zestawienie meczów 6. kolejki "polskiej" grupy eliminacji mistrzostw świata w Rosji! Zobaczcie terminarz sobotnich gier grupy E. Czy biało-czerwoni mogą już w sobotę zapewnić sobie awans na mundial?

Kazachstan - Dania

Naszych bezpośrednich rywali w walce o awans czeka trudne zadania. Dania zagra na gorącym terenie w Kazachstanie. Tyle dobrego dla Duńczyków, w Kazachstanie akurat przyszło załamanie pogody i temperatura w trakcie spotkanie nie powinna była przekroczyć 25 stopni celcjusza. Gorzej, w Ałmatach istnieje duże prawdopodobieństwo przejścia frontów burzowych, więc warunki do gry i tak mogą być ekstremalne.

Ewentualna wpadka "Duńskiego Dynamitu" bardzo skomplikuje jednak sytuację podopiecznych Age Hereide w walce o bilety na mundial w Rosji. Duńczycy tracą do Polaków sześć punktów. Kazachstan jest ostatni. Do tej pory piłkarze z tego kraju zgromadzili dwa oczka.

Czarnogóra - Armenia

Czarnogórcy natomiast, również mający na koncie siedem punktów, na swoim stadionie podejmą Ormian. Armenia, w razie ewentualnego zwycięstwa, może się okazać najgroźniejszym rywalem Polaków w walce o przepustkę na mistrzostwa i awansować nawet na pozycję wicelidera grupy.

TERMINARZ

18:00 Kazachstan - Dania

20:45 Czarnogóra - Armenia

20:45 Polska - Rumunia

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: