SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna mundial 2018 El. MŚ 2018: Kiedy mecz Czarnogóra - Polska?

El. MŚ 2018: Kiedy mecz Czarnogóra - Polska?

23.03.2017, godz. 11:22
Reprezentacja Polski
foto: Super Express

Mecz Czarnogóra - Polska w eliminacjach MŚ 2018 zapowiada się niezwykle emocjonująco. Po czterech kolejkach biało-czerwoni zajmują pierwsze miejsce w tabeli grupy E i zmierzają ku rosyjskiemu mundialowi. Najbliższy rywal naszych piłkarzy ma jednak wielkie apetyty. Kiedy odbędzie się mecz Czarnogóra - Polska?

Przed meczem Czarnogóra - Polska w lepszej sytuacji są nasi piłkarze. Po czterech meczach eliminacji MŚ 2018 biało-czerwoni przewodzą tabeli grupy E. Podopieczni Adama Nawałki na start zawiedli nieco kibiców, zaledwie remisując w Kazachstanie 2:2. Później jednak na szczęście przyszły trzy kolejne zwycięstwa. Robert Lewandowski i spółka pokonali Danię 3:2, Armenię 2:1 oraz Rumunię 3:0, co daje im łącznie dziesięć punktów.

Nasz najbliższy rywal po czterech seriach gier jest drugi. Czarnogórcy ugrali jak dotąd siedem "oczek". Swój dorobek zawdzięczają dwóm zwycięstwom (5:0 z Kazachstanem i 1:0 z Danią) oraz remisowi (1:1 z Rumunią). W ostatnim spotkaniu przegrali z Armenią 2:3. Awans do MŚ w Rosji uzyska pierwsza drużyna w klasyfikacji. Zespół z drugiego miejsca będzie musiał martwić się o swoją pozycję na liście ekip z tych pozycji ze wszystkich grup.

Mecz Polska - Czarnogóra odbędzie się w niedzielę 26 marca. Początek rywalizacji na gorącym terenie w Podgoricy zaplanowano na godzinę 20:45. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE z eliminacji MŚ 2018 na sport.se.pl! Zapraszamy!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: