SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna mundial 2018 Kazachstan - Polska: SKŁAD reprezentacji Polski. Są duże niespodzianki!

Kazachstan - Polska: SKŁAD reprezentacji Polski. Są duże niespodzianki!

04.09.2016, godz. 17:02
Bartosz Salamon, reprezentacja
Bartosz Salamon foto: Super Express

Adam Nawałka naprawdę zaskoczył składem na mecz eliminacji mistrzostw świata w Kazachstanie. Znalazł miejsce zarówno dla Macieja Rybusa i Bartosza Kapustki, ale nie to jest największą niespodzianką! Zobaczcie SKŁAD reprezentacji Polski.

W bramce zaskoczenia nie ma - tak jak na Euro 2016 od meczu z Niemcami stanie w niej Łukasz Fabiański. Ale w obronie jest prawdziwa sensacja - za Michała Pazdana w obronie zagra młody Bartosz Salamon. Na ławce usiądzie też Artur Jędrzejczyk, a za niego zagra Maciej Rybus, który stracił Euro przez kontuzję. W środku pomocy partnerem Grzegorza Krychowiaka będzie ofensywnie usposobiony Piotr Zieliński. Za Kamila Grosickiego zagra Bartosz Kapustka. W ataku niespodzianek być nie mogło.
W Astanie Polska zagra z Kazachstanem po raz czwarty. Trzy pierwsze mecze (w tym dwa w eliminacjach MŚ 2006) wygrała. Oprócz Kazachstanu w tej grupie o awans na MŚ 2018 walczą jeszcze Dania, Armenia, Rumunia i Czarnogóra.

Początek meczu Kazachstan - Polska o 18.00. Transmisja w TV na antenie Polsatu Sport i Polsatu. Relacja LIVE w sport.se.pl!

Źródło: Agencja TVN/x-news
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: