SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna mundial 2018 Koszmarna kontuzja piłkarza! Seamus Coleman miał szczęście, że nie stracił nogi! [WIDEO]

Koszmarna kontuzja piłkarza! Seamus Coleman miał szczęście, że nie stracił nogi! [WIDEO]

25.03.2017, godz. 18:34
Seamus Coleman doznał koszmarnej kontuzji!
foto: Eastnews

Seamus Coleman w najbliższych miesiącach w piłkę nie pogra! Niestety! Piłkarz reprezentacji Irlandii w piątkowym spotkaniu eliminacyjnym z Walią doznał koszmarnego złamania nogi. Po wejściu Neila Taylora jego noga... niemal straciła kontakt z resztą ciała. Zobaczcie sami!

Coleman zapewne nie wróci już w tym sezonie do gry. Po starciu z Taylorem długo nie podnosił się z murawy. Lekarze jeszcze przed zabraniem go do szpitala musieli podać tlen. Zawodnik już w niedzielę trafi na stół operacyjny, ale lekarze nie dają mu wielkich szans na szybki powrót do gry. - To wielka strata dla naszej piłki. Seamus rozgrywał życiowy sezon. Jest wspaniałym kapitanem, z wielkim charakterem - stwierdził Martin O'Neill, selekcjoner Irlandczyków.

Taylora po wejściu w Colemana - czy był zamiar zrobienia krzywdy, czy tego zamiaru nie było - czeka dłuższa przerwa od międzynarodowej piłki. Tym bardziej, że Walijczyk za swoje wejście otrzymał czerwoną kartkę. A pamiętajmy, że kilka lat temu w podobny sposób Marcina Wasilewskiego sfaulował Axel Witsel. Belg potem przez dłuższy czas był wygwizdywany na stadionach całej Europy.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: