SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna mundial 2018 Lionel Messi nie wytrzymał po meczu z Brazylią. "Musimy zmienić tę gó***aną sytuację"

Lionel Messi nie wytrzymał po meczu z Brazylią. "Musimy zmienić tę gó***aną sytuację"

11.11.2016, godz. 10:30
Leo Messi w meczu z Urugwajem
foto: EAST NEWS

Po meczu Brazylia - Argentyna Lionel Messi nie wytrzymał i głośno powiedział co myśli o grze reprezentacji, której jest liderem. Gwiazdor "Albicelestes" i FC Barcelona nie przebierał w słowach, a jego słowa szybko obiegły cały świat. Według Messiego Argentyńczycy po porażce 0:3 z odwiecznym rywalem nie mają już marginesu błędu.

Lionel Messi nawet nie próbował ukrywać rozczarowania z postawy swojej i kolegów w meczu przeciwko odwiecznemu rywalowi. W nocy z czwartku na piątek Argentyna przegrała na wyjeździe z Brazylią aż 0:3 i mocno skomplikowała swoją sytuację w drodze na mundial 2018 w Rosji. - Musimy pracować z głową, ponieważ ta reprezentacja ma dobrych piłkarzy. Kiedy jednak głowa nie funkcjonuje, nogi odmawiają posłuszeństwa. Musimy myśleć pozytywnie i zmienić tę g**nianą sytuację, w której się znaleźliśmy. Wiemy, że będziemy dostawać ciosy z każdej strony. Musimy być jednak silni - wyjaśnił gwiazdor kadry "Albicelestes".

Po jedenastu kolejkach Argentyna zajmuje szóste miejsce w tabeli grupy eliminacyjnej strefy Ameryki Południowej. Oznacza to, że gdyby kwalifikacje zakończono dzisiaj, to Messiego i spółki zabrakłoby na rosyjskiej imprezie. - Nie możemy więcej powtórzyć takiej gry. Margines błędu wynosi zero. Nie możemy stracić więcej punktów. Rywal nie ma znaczenia. Wiemy, że musimy dużo zmienić - zakończył jeden z najlepszych piłkarzy na świecie.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: