SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna mundial 2018 MŚ 2018: Cudowna ambasadorka mundialu robi furorę. Oto Victoria Lopyreva [ZDJĘCIA]

MŚ 2018: Cudowna ambasadorka mundialu robi furorę. Oto Victoria Lopyreva [ZDJĘCIA]

27.11.2016, godz. 12:09
Victoria Lopyreva
foto: Instagram

W weekend w Kazaniu odbyło się losowanie Pucharu Konfederacji, rozgrywek które będą stanowiły preludium do mistrzostw świata 2018. Uwaga zebranych wcale nie skierowała się na układ grup, ale piękną prowadzącą ceremonię. Victoria Lopyreva, która jest ambasadorką rosyjskiego mundialu, prezentowała się obłędnie!

Przyszłoroczny Puchar Konfederacji ma być próbą generalną przed mistrzostwami świata, które za dwa lata odbędą się w Rosji. W wyniku losowania wyłoniono dwie grupy po cztery zespoły każda. W grupie A oprócz gospodarzy znaleźli się także Nowa Zelandia, Portugalia i Meksyk. W grupie B zagrają zwycięzca Pucharu Narodów Afryki, Chile, Australia i Niemcy. Faworytem całej imprezy wydają się być obecni mistrzowie świata - Niemcy. Wysoko stoją także akcje Chile.

Ceremonia losowania została jednak przyćmiona przez jedną postać. Victoria Lopyreva, rosyjska prezenterka telewizyjna już jakiś czas temu została ambasadorką kolejnego mundialu. Dotychczas jednak nie pokazywała się przed tak szeroką publicznością jak w sobotę. Jej debiut jako prowadzącej losowanie okazał się świetny! Uwaga zebranych zwrócona była tylko na nią i gdy patrzymy na jej zdjęcia, to wcale się temu nie dziwimy!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: