SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna mundial 2018 MŚ 2018: Piękna była miss ambasadorką mundialu w Rosji. Oto Wiktoria Łopyriewa! [ZDJĘCIA]

MŚ 2018: Piękna była miss ambasadorką mundialu w Rosji. Oto Wiktoria Łopyriewa! [ZDJĘCIA]

05.09.2016, godz. 09:37
Wiktoria Łopyriewa, ambasadorka MŚ w Rosji
foto:

Jeśli ten turniej będzie tak piękny, jak jego ambasadorka, to czekają nas najlepsze mistrzostwa świata w historii! Mundial w Rosji w 2018 roku dopiero za dwa lata, ale my już nie możemy się doczekać. Wszystko dzięki pięknej Wiktorii Łopyriewej, zwyciężczyni konkursów piękności i prowadzącej programy telewizyjne, która została ogłoszona ambasadorką imprezy. Świetny wybór! Zobaczcie jej gorące zdjęcia.

Wiktoria Łopyriewa jest rosyjską gwiazdą i celebrytką. W 2003 roku została Miss w kraju naszych wschodnich sąsiadów. Ponadto w ostatnich latach prowadziła różne programy telewizyjne, a nawet została aktorką! Ma 33 lata, ale prezentuje się znakomicie. Nie dziwne więc, że mianowano ją ambasadorką Mistrzostw Świata w Rosji.

Mundial rozpocznie się w czerwcu 2018 roku, a wezmą w nim udział 32 reprezentacje z całego świata. Arenami zmagań będzie 12 stadionów w 11 miastach (m.in. Łużniki w Moskwie, stadion Zenitu w Sankt Petersburgu czy stadion olimpijski w Soczi). Eliminacje do turnieju rozpoczęły się już na wszystkich kontynentach.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: