SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna mundial 2018 Reprezentacja Danii przed meczem z Polską trenowała na... strzelnicy!

Reprezentacja Danii przed meczem z Polską trenowała na... strzelnicy!

06.10.2016, godz. 16:49
Polska - Dania, Jakub Błaszczykowski, Christian Eriksen
foto: CYFRA SPORT

Choć kibice nad Wisłą nie wyobrażają sobie, by mecz Polska - Dania w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2018, miał się zakończyć inaczej niż zwycięstwem biało-czerwonych, to rywale ekipy Adama Nawałki przyjadą do Warszawy z dużymi nadziejami na pozytywny dla siebie rezultat. Pomóc mają im w tym nietypowe treningi. W czwartek udali się ćwiczyć celność na... siłownię!

Przed meczem Polska - Dania nasi rywale zebrali się w Helsingoer, skąd dopiero udadzą się do Warszawy, by w sobotę zagrać z biało-czerwonymi na PGE Narodowym w ramach eliminacji mistrzostw świata 2016. Selekcjoner Age Hereide wyszukując atrakcje w okolicy natrafił na ogłoszenie strzelnicy sportowej. To przykuło jego uwagę na tyle mocno, że postanowił zabrać na nią swoich piłkarzy. Sam zaznaczył, że chciał, by podopieczni połączyli dobrą zabawę z ćwiczeniem koncentracji, a także mocniej się zintegrowali.

To na pewno pomoże dotrzeć selekcjonerowi jeszcze mocniej do zawodników. Jego podopieczni już są pod wrażeniem Norwega. Jeden z nich, William Kvist, przyznał, że Hareide wpoił piłkarzom nowe wartości - wiatę, pewność siebie i kreatywność. W tym ma być lepszy od poprzedniego selekcjonera Mortena Olsena. Wideo z wyjścia Duńczyków na strzelnicę można obejrzeć TUTAJ.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: