SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna mundial 2018 Robert Lewandowski celem rumuńskich chuliganów? Petarda ogłuszyła naszą gwiazdę [WIDEO]

Robert Lewandowski celem rumuńskich chuliganów? Petarda ogłuszyła naszą gwiazdę [WIDEO]

11.11.2016, godz. 22:23
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski foto: EAST NEWS

Rumuńscy kibole dalej celują w naszych zawodników! W pierwszej połowie obrali sobie za cel polski sektor i Łukasza Fabiańskiego, a teraz postanowili, że osłabią Roberta Lewandowskiego. Rzucili racę na murawę, a kapitan reprezentacji Polski padł jak rażony. Na całe szczeście nic poważnego mu się nie stało.

To co się dzieje na trybunach stadionu w Bukareszcie, to jedna wielka dzicz! Tamtejsi chuligani robią, co chcą i za nic mają ostrzeżenia miejscowych służb porządkowych i policji. Czują się po prostu bezkarni, a za cel wzięli sobie polskich kibiców oraz zawodników Adama Nawałki. Już w pierwszej połowie race lądowały w sektorze zajmowanym przez sympatyków znad Wisły, a środki pirotechniczne wylądowały obok bramki strzeżonej przez Łukasza Fabiańskiego.

Na początku drugiej połowy omal nie doszło do tragedii, ponieważ raca trafiła tuż obok Roberta Lewandowskiego. Kapitan biało-czerwonych padł na murawie, jak rażony, nie podnosił się przez dłuższy czas, lecz pomoc lekarzy sprawiła, że już wszystko jest ok. Nas tylko zastanawia, co jeszcze musi się wydarzyć, żeby sędzia przerwał to spotkanie. Czy naprawdę polski piłkarz musi dostać racą, żeby arbiter w końcu doszedł do wniosku, że coś jest nie tak z zachowaniem rumuńskich kiboli?

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: