SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna mundial 2018 Rumunia - Polska. Glik na osiedlu wykuwał charakter. Rozmowy debiutantów o polskiej piłce [WIDEO]

Rumunia - Polska. Glik na osiedlu wykuwał charakter. Rozmowy debiutantów o polskiej piłce [WIDEO]

08.11.2016, godz. 11:31
Kamil Glik, reprezentacja Polski
foto: EAST NEWS

W poniedziałek rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami z Rumunią i Słowenią. Wraz z nim wracają filmiki Łukasza Wiśniowskiego z "Łączy nas piłka" pokazujące, jak nasi reprezentanci spędzają czas na zgrupowaniach we własnym gronie. Tym razem na tapetę zostali wzięci m.in. Damian Dąbrowski oraz debiutant w kadrze Jacek Góralski. O czym tak zażarcie dyskutowali? Gdzie Kamil Glik wykuwał swój charakter? Zobaczcie WIDEO z pierwszego dnia kadry.

Bohaterami pierwszego odcinka byli m.in. Damian Dąbrowski z Cracovii, którego przykra kontuzja prawdopodobnie wykluczyła z wyjazdu do Francji na Euro 2016 oraz absolutny debiutant w reprezentacji Polski, czyli Jacek Góralski. Obydwaj jako pierwsi stawili się na zgrupowaniu przed eliminacyjnym meczem z Rumunią w el. MŚ 2018 w Bukareszcie (11 listopad) i towarzyskim ze Słowenią we Wrocławiu (14 listopad). Zostali zakwaterowani razem w hotelowym pokoju i jak się okazało nie brakowało im wspólnych tematów do rozmów. Przewodnim była sytuacja w tabeli LOTTO Ekstraklasy, a dodatkowo w telewizji oglądali mecz Wisły Kraków z Górnikiem Łęczna.

Nie zabrakło również historii z osiedlem "Przyjaźń", na którym wychowywał się obrońca kadry Adama Nawałki i AS Monaco, Kamil Glik. Również tam poznał swoją przyszłą żonę. Naomiast napotkany na nim mężczyzna powiedział, że gdyby został prezydentem Polski, to zrobiłby porządek z... kobietami. Zobaczcie pierwszy materiał ze zgrupowania.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: