SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna mundial 2018 Rumunia - Polska. Wokalne umiejętności Grzegorza Krychowiaka. Śpiewa... [WIDEO]

Rumunia - Polska. Wokalne umiejętności Grzegorza Krychowiaka. Śpiewa... [WIDEO]

11.11.2016, godz. 17:30
Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak foto: Super Express

Polscy piłkarze są w bardzo dobrych nastrojach przed meczem z Rumunią. Najlepiej świadczy o tym kolejny filmik zamieszczony w internecie ze zgrupowania biało-czerwonych. Widać na nim m.in. jak Grzegorz Krychowiak uradowany od ucha do ucha nuci piosenkę "Święty uśmiechnięty" zespołu "Arka Noego". Oby w równie dobrym humorze był po końcowym gwizdku w Bukareszcie.

Grzegorz Krychowiak po raz kolejny przeszedł samego siebie i rozbawił wszystkich do łez. Pomocnik reprezentacji Polski dał popis swoich umiejętności wokalnych, a patrząc na to, jak mu poszło zastanawiamy się, czy nie myślał nad tym, aby zgłosić się do programu "Mam talent". Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że miałby bardzo duże szanse na końcowy triumf!

Podczas jednej ze scen przed kamerą "Łaczy nas piłka" uradowany zaczął nucić piosenkę "Święty uśmiechnięty" zespołu "Arka Noego", która właśnie leciała w tle. Zapytany o przywiązanie do niej odpowiedział, że śpiewa ją kolegom za każdym razem, kiedy przychodzi do nowego klubu. Nie wiemy zatem, czy w PSG mu wyszło, ponieważ rzadko widujemy go na murawie w przeciwieństwie do barw narodowych. Adam Nawałka ufa swojemu piłkarzowi i postawił na niego w dotychczasowych trzech spotkaniach przeciwko Kazachstanowi, Danii i Armenii. W piątkowy wieczór Polacy zagrają bardzo ważne spotkanie z Rumunią. Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE. Scena z Krychowiakiem od 6:20.
autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: