SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Najgorętsze córki słynnych byłych piłkarzy. Co za piękności! [ZDJĘCIA]

Najgorętsze córki słynnych byłych piłkarzy. Co za piękności! [ZDJĘCIA]

03.10.2016, godz. 22:12
Bianca Gascoigne
Bianca Gascoigne, córka Paula Gascoigne'a foto:

Romario, Alan Shearer, Dennis Bergkamp, Claudio Caniggia czy Fernando Hierro - co ich łączy poza tym, że w przeszłości byli znakomitymi piłkarzami? To, że mają przepiękne córki! I trzeba przyznać, że młode dziewczyny wiedzą jak korzystać ze sławy swoich ojców, bo nierzadko goszczą na okładkach tabloidowych mediów. Ale patrząc na ich urodę trudno się temu dziwić!

Z piłkarzami zwykle tak to bywa, że mają piękne żony. A piękna żona to piękne geny, które przekładają się później także na urodę potomków. I patrząc na córki Romario, Fernando Hierro, Franka Leboeufa czy Alana Shearera jesteśmy przekonani o całkowitej słuszności tej tezy.

Te młode dziewczyny doskonale wiedzą jak korzystać ze sławy swoich ojców i promować się dzieki ich nazwiskom. Niektóre, tak jak Claudia Hierro, są modelkami i projektantkami. Inne, jak Hollie Shearer, poświęciły się karierze muzycznej. A jeszcze inne idą drogą ojców i lubują się w skandalach, dzięki którym trafiają na okładki gazet i czołówki portali internetowych. I nietrudno się domyślić, że chodzi tu o Biancę Gascoigne.

Ale łączy je jedno - są niezwykle piękne i swoją urodą oraz kuszącymi kształtami rozbudzają wyobraźnię wielu, wielu mężczyzn. A waszym zdaniem która z nich zasługuje na miano tej najgorętszej? Obejrzyjcie naszą galerię i zagłosujcie w sondzie!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: