SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Najkrótsza emerytura świata. Antonio Cassano wrócił po czterech godzinach!

Najkrótsza emerytura świata. Antonio Cassano wrócił po czterech godzinach!

18.07.2017, godz. 17:41
Antonio Cassano
Antonio Cassano foto: EAST NEWS

Już dawno nikt nie wyciął swojemu pracodawcy takiego numeru, jak Antonio Cassano. Kilka dni po podpisaniu kontraktu z Hellas Verona nagle postanowił zakończyć karierę. Po prostu udał się na piłkarską emeryturę. Jego rozbrat z futbolem potrwał zaledwie cztery godziny! O co chodzi w tej całej historii? Dlaczego Cassano co chwila zmieniał zdanie? To wyjaśnił znany włoski dziennikarz.

Tancerdi Palmeri to sportowy korespondent dla telewizji beIN Sports, a także współpracownik CNN i BBC, specjalizujący się w piłce włoskiej. To on jako jeden z pierwszych napisał na Twitterze, że osiem dni po podpisaniu kontraktu z Hellas Verona Cassano postanowił zakończyć przygodę z futbolem. Piłkarz wytłumaczył, że tęsknił za rodzinnym domem. Rodzina mieszka w Genui, do której z Werony jedzie się zaledwie trzy godziny samochodem.

Zobacz: Kolejny Polak w Serie A. Reprezentant młodzieżówki zagra w Chievo

Cztery godziny po ogłoszeniu zakończenia kariery Cassano znów wypowiedział się na temat swojej przyszłości. Tym razem wyjawił, że... wraca z emerytury! Jak napisał na Twitterze Palmeri, piłkarz powiedział, że rano był słaby, ale żona i klub przekonały go do "wznowienia" kariery. - Dalej będę grał - oznajmił całemu światu 35-letni napastnik. Miejmy nadzieję, że za godzinkę znów nie zmieni zdania...

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: