SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Nie żyje utalentowany 19-letni piłkarz. Zmarł podczas kąpieli

Nie żyje utalentowany 19-letni piłkarz. Zmarł podczas kąpieli

29.09.2016, godz. 07:49
Daniel Cech zmarł na atak serca podczas kąpieli
foto: Instagram

Kolejna dramatyczna śmierć nastoletniego piłkarza! Tym razem tragedia dotknęła 19-letniego zawodnika z Czech. Daniel Cech był utalentowanym graczem Banika Ostrawa, ale jego kariera i życie zakończyły się przedwcześnie. Chłopak zmarł podczas kąpieli, a przyczyny ma wyjaśnić sekcja zwłok.

Gdy umiera młody człowiek, który ma całe życie przed sobą, jest to zawsze niezwykle wstrząsające. Tym bardziej jeśli jest to utalentowany sportowiec, a powodem jego śmierci są niewykryte problemy zdrowotne. Tak było w przypadku 19-letniego piłkarza Banika Ostrawa Daniela Cecha, który zmarł podczas kąpieli. Powodem był prawdopodobnie atak serca, a nieoficjalnie mówi się, że chłopak mógł poważnie chorować.

Jak informują czeskie media wszystko ma wyjaśnić sekcja zwłok. Poza grą w piłkę Cech udzielał się też w branży muzycznej. Był autorem i wykonawcą piosenek hiphopowych, które wykonywał pod pseudonimem "Dias". Jeden z jego utworów miał motywować i zagrzewać do walki klubowych kolegów, czyli piłkarzy Banika. Możesz go odsłuchać poniżej.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: