SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Niemcy - Dania NA ŻYWO w TV i ONLINE. Transmisja LIVE z Euro U-21

Niemcy - Dania NA ŻYWO w TV i ONLINE. Transmisja LIVE z Euro U-21

21.06.2017, godz. 11:18
Euro U-21, Niemcy, reprezentacja Niemiec
Yannick Gerhardt, piłkarz reprezentacji Niemiec podczas meczu Euro U-21. foto: EAST NEWS

Euro U-21 NA ŻYWO, transmisja LIVE z meczu Niemcy - Dania. Gdzie oglądać młodzieżowe mistrzostwa Europy w TV i za darmo ONLINE? Czy będzie STREAM? Niemcy to jedni z głównych kandydatów do zwycięstwa w całej imprezie, ale Dania wciąż ma matematyczne szanse na wyjście z grupy i postara się sprawić niespodziankę. Gdzie obejrzeć mecz Euro U-21 w telewizji i Internecie?

Niemcy przyjechali na turniej w Polsce bez kilku czołowych piłkarzy drużyny młodzieżowej, ale i tak są tu jednymi z głównych kandydatów do zdobycia mistrzostwa Europy. Wielkie aspiracje potwierdzili w pierwszym meczu fazy grupowej, gdzie zdecydowanie dominowali nad Czechami i ograli ich 2:0. Jeśli uda im się zdobyć kolejne trzy punkty, to będą w komfortowej sytuacji, bo nawet w przypadku porażki z Włochami w ostatniej kolejce będą mieli szansę awansować do półfinału jako najlepsza drużyna z drugich miejsc.

Duńczycy też nie stracili szansy na promocję do strefy medalowej, ale na chwilę obecną taki scenariusz wydaje się bardzo odległy. Jeśli Skandynawowie marzą o wyjściu z grupy, to przede wszystkim w środę wieczorem muszą pokonać faworyzowanych Niemców. A to z pewnością nie będzie zadaniem łatwym.

Mecz Niemcy - Dania na Euro U-21 rozpocznie się w środę 21 czerwca o godz. 20:45. Transmisja na antenie Polsatu Sport. Żaden legalny stream online nie będzie dostępny.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: