SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Nowa Zelandia - Portugalia NA ŻYWO. Puchar Konfederacji: Transmisja TV i STREAM ONLINE

Nowa Zelandia - Portugalia NA ŻYWO. Puchar Konfederacji: Transmisja TV i STREAM ONLINE

24.06.2017, godz. 16:48
Cristiano Ronaldo po golu na 1:0 z Rosją w Pucharze Konfederacji
Cristiano Ronaldo po golu na 1:0 z Rosją w Pucharze Konfederacji foto: EAST NEWS

Nowa Zelandia - Portugalia NA ŻYWO. Mecz Nowa Zelandia - Portugalia LIVE w Internecie. Puchar Konfederacji STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy Cristiano Ronaldo przypieczętuje awans Portugalczyków do półfinału Pucharu Konfederacji? Mistrzowie Europy zmierzą się w sobotę z bodaj najsłabszą drużyną rosyjskiego turnieju. Gdzie transmisja w TV z meczu Nowa Zelandia - Portugalia?

Nowa Zelandia - Portugalia NA ŻYWO. Mecz Nowa Zelandia - Portugalia LIVE w Internecie. Puchar Konfederacji STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Portugalia awansu do półfinału Pucharu Konfederacji jest niemal pewna. Gracze Fernando Santosa mają cztery punkty po dwóch kolejkach - zajmują drugie miejsce w grupy - i teoretycznie najsłabszego rywala na przypieczętowanie swojego sukcesu. Komfort. Lepszej sytuacji mistrzowie Europy wyobrazić sobie nie mogą.

Portugalia w dwóch poprzednich spotkaniach, podczas zremisowanego 2:2 z Meksykiem i wygranego 1:0 z Rosją - potwierdziła klasę. Fachowcy nie mają wątpliwości. Mistrzowie Starego Kontynentu wciąż są na etapie rozwoju. Grają lepiej niż rok temu we Francji. Bardziej dominują. Jeszcze lepiej potrafią wykorzystać Cristiano Ronaldo. Na dodatek wciąż korzystają z kolejnych młodocianych gwiazd. Dopiero co eksplodował w Ligue 1 talent Bernardo Silvy, a w ataku zespołu Santosa pojawił się niesamowity Andre Silva. Dorzucając do tego znakomitą linię defensywną, przeżywającego czwartą młodość Rocardo Quaresmę, otrzymujemy jednego z faworytów do złotego medalu na przyszłorocznych mistrzostwach świata.

Czy wielką klasę potwierdzą już na boiskach w Rosji?

Nowa Zelandia - Portugalia NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Nowa Zelandia - Portugalia rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:00. Transmisja ze spotkania na antenie TVP Sport i SPORT.TVP.PL.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: