SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Kibice Celtiku naśmiewali się z samobójstwa brata legendy Rangers!

Kibice Celtiku naśmiewali się z samobójstwa brata legendy Rangers!

12.09.2016, godz. 22:01
Okropne zachowanie fanów Celtiku
Okropne zachowanie fanów Celtiku foto: Twitter

Kris Boyd jest uważany za legendę drużyny Rangers. Choć teraz gra w innym zespole, to fani innego klubu z Glasgow, Celtiku, nie zapomnieli o tym, że reprezentował odwiecznego rywala. Podczas meczu derbowego w okrutny i chamski sposób naśmiewali się z jego brata, który popełnił samobójstwo.

Drużyna Rangers wróciła do szkockiej ekstraklasy po czterech latach. Nic dziwnego, że kibice z niecierpliwością wyczekiwali na wielkie derby Glasgow. Mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem Celtiku 5:1, ale więcej mówi się o rozróbach, niż o strzelonych golach. Trudno stwierdzić, którzy fani zachowali się gorzej. Sympatycy Rangersów dosłownie zdemolowali stadion rywala: trybuny, toalety, bar - wszystkie atrakcje dostępne na sektorze gości zostały zniszczone.
Fani Celtiku nie byli lepsi. Wywiesili dmuchane lalki, które miały owinięte liny wokół szyi. W ten sposób chcieli dokuczyć Krisowi Boydowi, którego 27-letni brat tydzień wcześniej popełnił samobójstwo. Dodatkowo, spotkanie zostało rozegrane 10 września, który jest światowym dniem zapobiegania samobójstw. Aż brakuje słów na tak okrutny pokaz kibiców Celtiku.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: