SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna Ondrej Duda pamiętał o Powstańcach Warszawskich [ZDJĘCIE]

Ondrej Duda pamiętał o Powstańcach Warszawskich [ZDJĘCIE]

02.08.2016, godz. 13:56
Ondrej Duda
Ondrej Duda foto: Super Express

W poniedziałek 1 sierpnia przypadała 72. rocznica Powstania Warszawskiego. O bohaterach stolicy pamiętał również Ondrej Duda, który latem tego roku odszedł z Legii do Herty Berlin. Słowak dał temu wyraz zamieszczając wymowne zdjęcie z opisem na portalu społecznościowym.

Ondrej Duda po 2,5 roku spędzonych w Legii odszedł w letnim okienku transferowym do Herty Berlin. Słowacki pomocnik związał się z klubem ze stolicy Niemiec pięcioletnim kontraktem. - Legia dała mi wszystko.  Gdybym nie trafił do tego klubu, może nie poszedłbym dalej. Starałem się odpłacić jak najlepszą grą, ale ten klub dał mi naprawdę bardzo dużo. Zawsze będę go miał w sercu - mówił w rozmowie z "Super Expressem".

22-latek pamiętał o 72. rocznicy Powstania Warszawskiego zamieszczając wpis, a także fotografię, na której najbardzej zagorzali fani mistrzów Polski oddają hołd bohaterom tych tragicznych wydarzeń. - Swoimi myslamy jestem dzis z Warszawa... Czesc i chwala bohaterom! - napisał na portalu społecznościowym, co spotkało się z pozytywnymi komentarzami ze strony sympatyków stołecznego zespołu, którzy doceniają gest Dudy.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: