SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Pato jako 17-latek wybierał między Playboyem a religią

Pato jako 17-latek wybierał między Playboyem a religią

04.11.2016, godz. 17:16
Pato, Ronaldo i... Playboy
Pato, Ronaldo i... Playboy foto: Twitter

Alexandre Pato to piłkarz, który parę lat temu zapowiadał się na gracza klasy światowej, ale przez kontuzje nigdy nie osiągnął szczytu swoich możliwości. Wielką karierę zaczynał w AC Milan. Brazylijczyk wyjawił, że w szatni przywitał go legendarny Ronaldo i postawił przed niecodziennym wyborem.

Alexandre Pato jako nastolatek szalał w lidze brazylijskiej. Nic dziwnego, że już w tak młodym wieku zainteresowali się nim europejscy giganci futbolu. Gdy miał 17 lat, opuścił klub Internacional na rzecz AC Milan. W tamtych czasach włoska drużyna uchodziła za jedną z najlepszych na świecie, nie to co dziś. W Mediolanie grały takie gwiazdy jak Ronaldo (nie Cristiano) oraz Kaka, czyli rodacy Pato. To właśnie oni powitali młodego napastnika w klubie. Jako pierwszy podszedł do niego "Fenomeno" i zadał przedziwne pytanie. Pato opowiedział o tym zdarzeniu.

- Kiedy pierwszy raz wszedłem do szatni Milanu, miałem 17 lat. Ronaldo dał mi Playboya i powiedział "Bądź w mojej grupie albo tej religijnej Kaki" - wspominał i śmiał się Pato w wywiadzie dla "Fox Brasil". Szkoda tylko, że nie dodał, do której grupy się przyłączył. Z różnych opowieści można jednak łatwo wywnioskować jego przynależność. Lubił się pokazywać w towarzystwie pięknych kobiet.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: