SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Paweł Zarzeczny przewidział swoją śmierć?! Szokujące słowa [WIDEO]

Paweł Zarzeczny przewidział swoją śmierć?! Szokujące słowa [WIDEO]

27.03.2017, godz. 15:34
Paweł Zarzeczny NIE ŻYJE
foto: Eastnews

W sobotę 25 marca rano zmarł słynny dziennikarz sportowy Paweł Zarzeczny, który w przeszłości współpracował m.in. z "Przeglądem Sportowym", "Super Expressem" czy portalem "weszlo.com". Internauci i czytelnicy są w szoku nie tylko z powodu jego śmierci, ale przede wszystkim dlatego, że... Zarzeczny przewidział ją w jubileuszowym odcinku swojego programu "One Man Show"!

Paweł Zarzeczny zmarł 25 marca w wieku 56 lat, a powodem śmierci było zatrzymanie akcji serca. Zszokowała ona całe środowisko dziennikarskie w Polsce, ale też wielu internautów i czytelników znających twórczość Zarzecznego. W przeszłości współpracował on m.in. z "Super Expressem", "Przeglądem Sportowym" czy portalem "weszlo.com". Ponadto w tym ostatnim serwisie regularnie ukazywał się wideoblog jego autorstwa - "One Man Show".

W piątek wyemitowany został jubileuszowy odcinek programu, a pierwsze słowa Zarzecznego wywołały duży szok. Okazało się bowiem, że dziennikarz przewidział własną śmierć! - Cześć, to jest ten nieszczęsny, pięćsetny odcinek "One Man Show". Prawdopodobnie jeden z ostatnich. Czekają Powązki i Bródno, ciekawe czy Aleja Zasłużonych - powiedział. Początkowo odebrano to jako niewybredny żart, z których przecież słynął dziennikarz. Niestety słowa te okazały się prorocze.

Jego przyjaciele z branży zauważają, że w ostatnich miesiącach można było dostrzec pogarszający się stan zdrowia Zarzecznego. I najwyraźniej on sam był doskonale przygotowany na własną śmierć.

Poniżej możecie zobaczyć początek ostatniego odcinka "One Man Show".

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: