SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna 500. gol Cristiano Ronaldo i... żart: "Chyba telewizor wam nie działa"

500. gol Cristiano Ronaldo i... żart: "Chyba telewizor wam nie działa"

16.12.2016, godz. 08:31
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo foto: EAST NEWS

Real Madryt pokonał w czwartek Club America 2:0 i awansował do finału Klubowych Mistrzostw Świata. Po tym spotkaniu najwięcej mówi się o Cristiano Ronaldo, który przekroczył magiczną granicę 500. goli, a przede wszystkim nabijał się z nowego systemu powtórek wideo. Dlaczego?

Ronaldo strzelił gola na 2:0 już w samej końcówce spotkania. W klubowej piłce było to dla niego trafienie numer 500 (Sporting - 5, Manchester United - 118, Real Madryt - 377)! Gdy cieszył się z bramki w Klubowych Mistrzostwach Świata, lekkie zamieszanie w świętowanie Portugalczyka wprowadzili sędziowie, którzy na tym turnieju testują technologię powtórek wideo. Najpierw uznali gola Ronaldo. Chwilę później, po dłuższej naradzie przy monitorze stwierdzili, że bramka padła jednak ze spalonego. Następnie jeszcze raz dokładnie obejrzeli całą sytuację i ponownie uznali trafienie CR7.

Ronaldo nie był zadowolony z tego zamieszania. Żartobliwie skomentował poczynania arbitrów. - Chyba nie działa wam telewizor? - pytał dowcipny gwiazdor Realu. Nie był jedynym piłkarzem "Królewskich", który narzekał na nową technologię. Luka Modrić był zdania, że to bezsensowny wynalazek, psujący futbol. Stwierdził, że powtórki wideo nie przyjmą się na dłużej.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: